BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Auka blogui

Čili turbūt vienintelės nekankina migrena dėl sumažėjusio lankytojų srauto Didžiojoje gatvėje. Statybos? Kokios statybos? Iškastum didžiulį kanalą, prileistum Australijos krokodilų, bet būtų tas pats. Vietinė fauna vis tiek šniūrais prie Čili rykiuotųsi.

Stengiausi atsikratyti išankstinių nusistatymų, bet vos įžengus į blogai vėdinamą, visokių kvapų ir riebalų karalystę, mano pastangas ištiko persileidimas.

Padavėja ryškiai pervertina meniu. Po to, kai jį atnešė laiko skaitiniams davė lyg tai būtų sanasis ir naujasis testamentąi kartu. Po 15-20 minučių užsakymą priėmė, o pačio maisto ilgai laukti nereikėjo.

Užsisakiau tirštos meksikietiškos sriubos ir originaliųjų čili salotų. Turiu pripažinti, kad sriuba išties nebloga. Švelnesnė čili troškinio atmaina. Prie sriubos dar priklauso prieš savaitę perdžiūvę, bet ką tik pašildyti tortilijų paplotėliai. Salotos suintrigavo kepintais salierais. Jie čia ne gręžinėliai, o drožlės. Viskas nice, tik kad burnoje traška degėsiais. Degėsius skrandžio gudne gali užkasti majonezu, agurkėliais iš Kėdainių ir papuošti trim vytinto kumpio skiedrom.

Sriuba berods 4.60, salotos - 6.90. Tai paaiškina, ką čia veikia mūsų kokosai, bet ko ieško užsieniečiai? Aplinkui buvo bent trys staliukai nusėsti prancūzų, italų ir amerikonų.

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Ambis:

    Rekomenduochiau tausoti sveikata ir ant zhemes nukritusio maisto beigi Cili maisto nevalgyti :) Negi vaikystej tevai to nemoke tamstos ? Po chili maistelio panashiai kaip ir po Mcdonaldouzo toks nerealus skrandzhio atrofijos jausmas apima besitesiantis ne mazhiau 4 valandu :)

  2. parasykdovilei:

    Maždaug 100 metų atgal, toje pačioje Čili Didžiojoje gatvėje dviese užsisakėme šeimyninę picą. Sėdėjome prie mažo staliuko rūsyje. Neskaitant to, kad jis yra itin nejaukioje vietoje, tikrai labai mažas - kaimynai prie tokio pat staliuko sėdi maždaug alkūnės atstumu, jis realiai net fiziškai netinkamas dviem žmonėms. Kai atnešė tą picą, teko nurinkti nuo staliuko visus reklaminius akcijų stovelius, padažus ir pan. Tuomet picos padėklas tilpo. Lėkštės, į kurias derėtų įsidėti savo valgomą dalį picos, tiesiog nebetilpo.

    Taigi, erzina mane Čili picose staliukų dydis, sustatymo tankis, konvejerinis aptarnavimas, norinčiųjų išleisti pinigus eilės prie durų, nesuvokiamas tautiečių pamėgimas vietų, kuriose tavęs negerbia.

    Redagavo parasykdovilei 2007-06-16 13:09

Rašyti komentarą